Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Koszt wysyłki od: brak. ZŁ
Producent: Fairtex
319,00
Zadaj pytanie
Zajrzyj na nasz blog
Obejrzyj nas na Youtube
Polub nas na Facebooku
Oblicz ratę
W ochraniaczu piszczela i stopy Fairtex SP7 zastosowano patent w którym główną cechą jest możliwość odczepienia stopy. Dzięki zupełnie innej konstrukcji niż w klasycznych ochraniaczach mamy tutaj możliwość obracania stopą pod różnymi kątami. Paski przyczepione do stopy ustawiają ochraniacz tak, że zapewniają nam maksymalną ochronę w każdej pozycji i w każdym ułożeniu stopy. Ochrona stopy swobodnie pracuje w skrzywieniu aż do 90 stopni.
Konstrukcja tego ochraniacza zwiększa nam swobodę ruchy przy jeszcze większej ochronie piszczela i stopy. W tym modelu ochraniacza możemy również odpiąć ochronę stopy z różnych powodów i wymagań treningu.
 
Konstrukcja ochraniaiczy piszczela Fairtex SP7 jest oparta na wysokiej wytrzymałości syntetycznej skórze pod którą pianka pochłaniająca uderzenia tworzy warstwę.
 
Ochraniacze to z powodzeniem mogą być dopuszczone do zawodów gdyż nie posiadają metalowych elementów (oczek) do zaciskania rzepa. 
 
Obecne produkty Fairtex to efekt wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego testów sprzętu. Ergonomia jest tutaj na tak wysokim poziomie, że nie rzadko słyszymy z ust trenerów, zawodników oraz amatorów sportów walki, iż Fairtex po założeniu tworzy poczucie "drugiej skóry". Doskonała kontrola, "czucie" uderzeń, pozwala na doskonalenie technik.
Marka Fairtex często widuje się na rękach czołowych zawodników. Jedynymi z pierwszych, którzy docenili znakomitość marki to Don the Dragon WilsonRamon DeckerIvan Hippolyte and Jongsanan "The Wooden man". Ścisła współpraca z czołówką zawodników, dbałość o szczegóły, ręczna wykonanie czyni tę markę najlepszą na świecie.