loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
Kreatyny
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny

Crea Plus 500g Iron Horse

Iron Horse Series

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Iron Horse Series

Cena:59,00
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu

IRON HORSE - CREA PLUS - 500g

Czysta forma kreatyny zawarta w produkcie firmy Iron Horse – CREA PLUS przeznaczona jest przede wszystkim dla sportowców, którzy pragną zwiększyć możliwości swojego organizmu, w tym rozbudować włókna mięśniowe, a także przyspieszyć ich odbudowę.

Produkt dodatkowo został wzbogacony o taurynę, która nie tylko działa jako neuroprzekaźnik (podobnie jak melatonina), ale przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, jak i również poprawia wydajność psychiczną i fizyczną.

Występująca w ścięgnach i włóknach mięśniowych kreatyna jest niewystarczająca do rozbudowy tkanki mięśniowej, dlatego też zaleca się regularną suplementację kreatyną, która prowadzi do znacznego wzrostu masy i siły mięśniowej, przy jednoczesnej poprawie wytrzymałości oraz wydolności. Prawdopodobnie jest to najlepsza substancja na świecie, która kiedykolwiek została wytworzona i wykorzystana przez sportowców, gdyż zezwala na regularne poprawianie wyników siłowych.

Skład:

Wielkość porcji: 5g

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Wartość odżywcza: w 5g w 100g
Creapure 4500mg 90g
L-Tauryna 500mg 10g

Dawkowanie:
Stosować 2 razy dziennie z dala od posiłku 5g produktu (1 łyżeczka od herbaty). po 2 kapsułki. najlepiej przed i po treningu, popić szklanką soku lub napoju węglowodanowego.