loadingimg

Wczytuję dane...

Opinie o nasBestsellery

Promocja
BCAA 1100mg 300 MegaCaps Olimp
Cena:83,00 PLN
91,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Promocja
Creatine XPLODE 500g Olimp
Cena:58,90 PLN
69,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Promocja
BCAA Xplode 500g Olimp
Cena:75,96 PLN
85,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Napój izotoniczny ISO Plus Sport Drink Powder 1505g Olimp
Cena:42,99 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Kask narciarski Meribel red Worker
Cena:89,90 PLN
120,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Gogle narciarskie W38-2 PUZZLE Woosh
Cena:69,00 PLN
109,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Zegarek - monitor pracy serca HEARTY Spokey
Cena:129,00 PLN
149,00 PLN
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Bielizna termoaktywna THERMO W03 Spaio komplet Damski
Cena:154,00 PLN
213,00 PLN
Wysyłka gratis!
Koszulka termoaktywna EXTREME W02 Męska Spaio
Cena:116,00 PLN
144,90 PLN
Wysyłka gratis!
Bielizna termoaktywna EXTREME W02 komplet Męski Spaio
Cena:212,00 PLN
254,00 PLN
Wysyłka gratis!
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego Multisportowy.pl

 

 

 

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Właścicielem sklepu internetowego pod adresem Multisportowy.pl jest firma BIAMAR ANNA BIAŁEK, adres: Ludowa 6,

30-544 Kraków, NIP: 679-280-21-02, Regon:120959474

wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 4323/2009 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa

 

Firma Biamar prowadzi sprzedaż wysyłkową oraz stacjonarną po adresem u. Ludowa 6, 30-544 Kraków

 

Adresem korespondencyjnym oraz adresem zwrotnym (dla towaru) jest:

 

Biamar Anna Białek

ul. Ludowa 6

30-544 Kraków

NIP: 679-280-21-02

 

Konto bankowe: 31 1050 1445 1000 0090 6885 5213

Bank: ING

 

Towary w sklepie oferowane są w cenach brutto w walucie PLN i nie zawierają kosztów przesyłek.

 

 

Multisportowy.pl – Platforma sprzedaży internetowej należąca do firmy BIAMAR ANNA BIAŁEK

Klient – osoba składająca zamówienie zamówienie w sklepie Multisportowy.pl pod adresem www.multisportowy.pl

Towar – produkty oferowane w sklepie Multisportowy.pl

Sprzedawca – firma BIAMAR Anna Białek

 

Produkty, prezentowane w sklepie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, natomiast są zaproszeniem do składania ofert przez Kupującego. Klient dokonując zamówień  za pomocą strony internetowej sklepu, składa ofertę kupna określonego Towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

 

Multisportowy.pl zastrzega sobie prawo do limitowania zamawianego towaru objętych promocją ze względu na ich ograniczoną ilość.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 

Termin dostawy towaru określany jest indywidualnie dla każdego produktu. Do czasu realizacji zamówienia należ doliczyć czas dostawy (w zależności do dostawcy 3 dni kurier, 7 dni Poczta Polska) oraz czas przekazu pieniędzy ( pieniędzy wypadku wyboru przedpłaty na konto).

 

Multisportowy.pl zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu dostawy do 30 dni roboczych, wynikających z przyczyn od nas niezależnych.

W wypadku niemożności zrealizowania zamówienia z przyczyn od nas niezależnych, Multisportowy.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia, o czym niezwłocznie poinformuje Kupującego.

 

Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, mailowo lub telefonicznie. W każdym ze sposobów należ podać wszystkie dane adresowe niezbędne do wysyłki, imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu, a także adres mailowy.

Koszty przesyłki towaru pokrywa Kupujący, chyba że Multisportowy.pl odstąpi od pobierania opłaty w ramach ogłoszonej promocji danego towaru.

 

GWARANCJE I REKLAMACJE:

 

Nasza Firma prowadzi legalną działalność. Do każdego przedmiotu dołączany jest paragon (na życzenie faktura VAT).

 

ZWROT TOWARU DO 10 DNI ROBOCZYCH  Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez wysłanie pisemnego oświadczenia w terminie 10 dni kalendarzowych od daty odbioru Towaru.Konsument ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez wysłanie pisemnego oświadczenia w terminie 10 dni kalendarzowych od daty odbioru Towaru.


Klient, zawierając „umowę na odległość”, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie,
w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy.

Klient zobowiązany jest zwrócić Towar w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu; wraz z kopią dowodu zakupu (np. faktury VAT)


W przypadku zwrotu lub reklamacji towaru z zamówienia, do którego dołączony był gratis, Klient zobowiązany jest zwrócić także przedmiotowy gratis. W przypadku odmowy zwrotu gratisu, Sklep zwróci Klientowi cenę zwróconych lub zareklamowanych produktów, pomniejszoną o wartość gratisu - zgodnie z ceną gratisu.

 

USZKODZENIA W TRANSPORCIE

Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone do czasu odebrania towaru przez Kupującego. Kupujący ma możliwość sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera, a w wypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego towaru sporządzenia protokołu reklamacyjnego.

Sprzedawca skontaktuje się w takim wypadku z Kupującym po wyjaśnieniu sprawy ze strony firmy kurierskiej.

 

 

REKLAMACJE GWARANCYJNE

 

Reklamacji takiej nie podlegają wszelkie uszkodzenia mechaniczne towaru wynikające z jego użytkowania, typu pęknięcie, rozerwanie itd. Oraz wynikające z użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem.
W przypadku ewentualnych reklamacji, należy skontaktować się z Firmą BIAMAR. Preferowany kontakt przy zgłoszeniach reklamacyjnych to droga mailowa.


Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu:

1) osobiście do firmy, wraz z w/w dokumentami lub
2) wysłanie produktu na adres firmy, wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu (faktury lub paragonu)
i kartą gwarancyjną (jeżeli taka była załączona).

Reklamacja towaru polega na zgłoszeniu obsłudze Sklepu informacji o wadzie, następnie odesłaniu produktu zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi od pracownika działu reklamacji. . Po otrzymaniu informacji o reklamacji ze strony Klienta oraz po otrzymaniu towaru stanowiącego przedmiot reklamacji wraz z informacją o wadzie(dach), Sklep jest zobowiązany do ustosunkowania się do reklamacji w ciągu 14 dni. Termin naprawy lub wymiany towaru zależy od producenta i wynosi 1 - 2 miesięcy.

 

 

NIEZGODNOŚĆ TOWARU Z UMOWĄ

 

Według Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. 141 poz. 1176) nakłada się obowiązek odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową w przypadku stwierdzenia tej niegodności przed upływem 2 lat od wydania towaru. Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru w wypadku, gdy kupujący o niej wiedział przed dokonaniem zakupu.

Kupujący w myśl Ustawy ma 24 miesiące od daty otrzymania towaru, na zgłoszenie niezgodności towaru z umową. Sprzedawca zaś ma 14 dni na ustosunkowanie się do zgłoszenia Kupującego.

 

W wypadku wymiany towaru niezgodnego z umową Sprzedawca pokrywa koszty związane z serwisem oraz kosztami przesyłki.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Kupujący dokonując rejestracji w sklepie Multisportowy.pl wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez firmę BIAMAR swoich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Dysponuje jednocześnie prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia.

 

Pozyskane dane są wykorzystywane w celu realizacji umowy sprzedaży oraz informowania Kupującego o nowościach w sklepie Multisportowy.pl

Dane osobowe Kupujących nie są udostępniane żadnym innym podmiotom, ani osobom trzecim.

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

Wszelkie kwestie nieuregulowane w niniejszym regulaminie mają zastosowanie w przepisach Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141 poz.1176).

 

Kupujący dokonujący zakupów w sklepie Multisportowy.pl jednocześnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz potwierdza zaakceptowanie niniejszego regulaminu.